Aprūpe mājās

„Latvijas Samariešu apvienība” nodrošina aprūpes mājās pakalpojumus Rīgā un Latvijas reģionos, izmantojot kā aprūpētāja darbu, tā mūsdienīgus un ikviena vajadzībām atbilstošas atbalsta sistēmas.

  • Aprūpe mājās Rīgā un novados – aprūpētāji palīdzēs veikt ikdienas darbus cilvēkiem, kuriem ir apgrūtināta spēja par sevi parūpēties. Šis pakalpojums lieti noderēs veciem cilvēkiem, visiem, kuri pārcietuši operācijas, ilgstoši slimo vai atlabst pēc kādas saslimšanas.
  • Pavadonis-asistents – pavadīs personu vai cilvēku ar kustību traucējumiem līdz konkrētajai iestādei un atpakaļ. Ja nepieciešams, palīdzēs sakārtot dažādas formalitātes. Pavadonis asistents uzņemas pilnu atbildību par personu pārvietošanās laikā. Pieejams speciāli aprīkots transports, kas pielāgots, lai pārvietotu cilvēkus ar kustību traucējumiem.
  • Drošības poga – ietver personas diennakts uzraudzību, neatliekamo palīdzību un psiholoģisko atbalstu, izmantojot īpašu saziņas sistēmu – saziņas iekārtu un signālpogu, kas atrodas aprocē vai kulonā. Tas paredzēts cilvēkiem, kuri nespēj par sevi parūpēties.
  • Specializētais transports – pakalpojums paredzēts, lai nogādātu personas, kuras pašas nevar pārvietoties, uz (no) slimnīcu, pie ārsta, uz citu dzīvesvietu, kā arī pa jebkuru citu nepieciešamo maršrutu. Samariešu apvienības rīcībā ir īpaši aprīkoti transportlīdzekļi ratiņkrēslā sēdošu vai guļošu personu pārvadāšanai.

Saziņai:

Aprūpe mājās Rīgā

“Mājas neatliekamā izsaukuma un aprūpes dienests”

Ed.Smiļģa iela 46, Rīga, tālr. 67815299

Aprūpe mājās novados

Dienests “Samariešu atbalsts mājās”

Visbijas prospekts 18, Rīga, tālr. 8898 (diennakts)